w

Ansatte

Alstad, Ingunn Tannvik

21.01.2016 13:54Ingunn.Tannvik.Alstad@studentinord.no (+47) 901 72 778

Stjørdal - Kantinebestyrer

Alstad, Karen

21.01.2016 13:56Karen.Alstad@studentinord.no

Stjørdal - Kantinebestyrer

Amdahl, Hilde

21.01.2016 13:58Hilde.Amdahl@studentinord.no (+47) 468 28 813

Levanger - Renholder bolig

Andersen, Anne Kristine

21.01.2016 13:22Anne.Kristine.Andersen@studentinord.no (+47) 901 71 190


Levanger - Seniorkonsulent lønn og personal

Andersen, Atle

15.01.2016 11:04atle.andersen@studentinord.no (+47) 91 37 60 38

Bodø - Driftstekniker

Andersson, Ann-Britt

21.01.2016 19:51Ann-Britt.Andersson@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Austli, Irene

21.01.2016 13:25Irene.Austli@studentinord.no (+47) 945 08 953

Steinkjer - Kantinebestyrer

Barstad, Anne Mari Holundmo

21.01.2016 13:34Anne.Mari.Barstad@studentinord.no (+47) 901 37 118

Levanger/Stjørdal - Boligkonsulent

Bhellay, Karamijit

15.01.2016 12:45Karamjit.Bhellay@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Barnehageassistent

Bjertnes, Gisle

21.01.2016 13:59Gisle.Bjertnes@studentinord.no

Levanger - Kokk

Bones, Marthe

21.01.2016 19:55Marthe.Bones@studentinord.no

Steinkjer - Pedagogisk leder

Brattli, Jill Britt

15.01.2016 12:39Jill.Britt.Brattli@studentinord.no (+47) 48 20 76 43

Bodø - Kantineassistent

Brekk, Anne Kari Monsen

21.01.2016 20:09Anne.Kari.Monsen.Brekk@studentinord.no

Steinkjer - Barnehageassistent

Buchmann, Michell

27.01.2016 13:47(+47) 978 75 225

Nesna - Barnehageassistent

Buchmann, Renate

27.01.2016 13:37(+47) 979 47 986

Nesna - Pedagogisk leder

Carino, Gizelle

21.01.2016 19:57Gizelle.Carino@studentinord.no

Levanger - Renholder

Dahl, Truls

27.01.2016 13:52truls.dahl@studentinord.no (+47) 958 68 011

Nesna - Studentrådgiver

Dypvik, Stine Marion

15.01.2016 13:57stine.dypvik@studentinord.no (+47) 91 67 06 96

Bodø - Renholdsleder

Evjen, Ann-Kristin

13.01.2016 11:26ann-kristin.evjen@studentinord.no (+47) 90 06 66 57

Bodø - Nestleder kantine

Furuhagen, Teresame

24.07.2017 09:14TSF@studentinord.no (+47) 47 76 04 47

Bodø - renholder

Gravseth, Edel

21.01.2016 14:01Edel.Gravseth@studentinord.no (+47) 945 08 955

Namsos - Kantinebestyrer

Grøtan, Kirsti

21.01.2016 14:02Kirsti.Grotan@studentinord.no (+47) 99 39 68 47

Levanger - Studentrådgiver

Gudding, Aud

21.01.2016 20:01Aud.Gudding@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Guite, Mang Dal

21.01.2016 20:01Mang.Dal.Guite@studentinord.no

Levanger - Renholder

Gullesen, Håvard

15.01.2016 12:22Havard.Gullesen@studentinord.no (+47) 41 50 34 35

Mo i Rana - Kantineleder

Gundersen, Armela

15.01.2016 11:02arg@studentinord.no (+47) 90 36 88 48

Bodø - Barnehageassistent

Haglund, Anne Grete

21.01.2016 20:02Anne.Grete.Haglund@studentinord.no

Røstad - Pedagogisk leder

Havig, Kirsti Anita

15.01.2016 13:05kah@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Pedagogisk leder

Hegland, Magnar

21.01.2016 14:05Magnar.Hegland@studentinord.no (+47) 900 34 058

Namsos - Vaktmester

Hestnes, Merete

21.01.2016 20:03Merete.Hestnes@studentinord.no

Røstad - Barnehagelærer

Hines, Silja

27.01.2016 13:34(+47) 415 47 851

Nesna - Renholder og kantineassistent

Hopmo, Jan Håvar

21.01.2016 14:10Jan.Havar.Hopmo@studentinord.no (+47) 909 10 521

Nord-Trøndelag - Boligkoordinator

Hovind, Henrik Oskar

27.01.2016 13:49(+47) 949 02 855

Nesna - Barnehageassistent

Humstad, Heidi

15.01.2016 11:40heh@studentinord.no (+47) 90 36 97 10

Bodø - Pedagogisk leder

Hunstad, Andreas Nikolai

06.01.2016 13:10Andreas.Hunstad@studentinord.no

Bodø - Assistent Studentongan

Hunstad, Anniken

15.01.2016 11:00anh@studentinord.no (+47) 90 40 03 27

Bodø - Pedagogisk leder

Hunstad, Marianne Grenheim

29.06.2016 10:18mhu@studentinord.no (+47) 97 06 99 39

Bodø - Lønn- og regnskapskonsulent

Høyslo, Anne

21.01.2016 20:05Anne.Hoyslo@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Isaksen, Eva

15.01.2016 11:19eis@studentinord.no (+47) 90 36 97 10

Bodø - Barnehageassistent

Iversen, Gunn

21.01.2016 14:11Gunn.Iversen@studentinord.no

Namsos - Kokk

Jensen Rødberg, Bente

15.01.2016 11:06ber@studentinord.no (+47) 90 36 99 02

Bodø - Pedagogisk leder

Jensen, Geir Abel

20.12.2015 19:10geir.abel.jensen@studentinord.no (+47) 90 16 00 56

Bodø - Bolig- og eiendomssjef

Jensen, Gullak Petter

27.01.2016 09:31gpj@studentinord.no (+47) 480 15 702

Nesna - Driftstekniker

Jensen, Marit

27.01.2016 08:49marit.jensen@studentinord.no (+47) 909 25 590

Nesna - Kantineleder

Johansen, Line

20.12.2015 19:12line@studentinord.no (+47) 46 43 33 45

Bodø - Markeds- og kommunikasjonsrådgiver

Johnsen, Svein Tore

15.01.2016 14:00svein.tore.johnsen@studentinord.no (+47) 91 86 44 82

Bodø - Driftsleder

Jom, Jonas

15.01.2016 12:41jonas.jom@studentinord.no (+47) 97 14 84 23

Bodø - Driftstekniker

Juberg, Riina

21.01.2016 14:13Riina.Juberg@studentinord.no (+47) 901 44 845

Levanger - Kontormedarbeider Nordbok

Jørgensen, Marit-Helen

15.01.2016 13:39marit.jorgensen@studentinord.no (+45) 90 36 99 02

Bodø - Barnehageassistent

Jørgenvåg, Olaf

21.01.2016 14:15Olaf.Jorgenvag@studentinord.no (+47) 901 53 944

Steinkjer/Stjørdal - Vaktmester

Karlsen, Mari-Ann

15.01.2016 13:33Mari-Ann.Karlsen@studentinord.no (+45) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Kirkhus, Ingvild

15.01.2016 12:24Ingvild.Kirkhus@studentinord.no (+47) 47 38 91 11

Bodø - Sosialrådgiver

Kjeldstad, Merete

26.02.2016 11:03merete.kjeldstad@studentinord.no (+47) 988 66 382

Stjørdal - Studentrådgiver

Kristensen, Kent Tommy

15.01.2016 13:03kent.tommy.kristensen@studentinord.no (+47) 97 56 95 11

Bodø - Driftstekniker

Kristiansen Kjelaas, Grethe

15.01.2016 11:37grethe.kjelaas@studentinord.no (+47) 90 36 88 48

Bodø - Kantineassitent

Kristoffersen, Elisabeth

15.01.2016 11:12

Mo i Rana - Kantineassistent, stedfortreder

Kristoffersen, Evy Linda

15.01.2016 11:34Elk@studentinord.no

Bodø - Barnehageassitent

Kummernes, Cecilie

27.01.2016 13:43(+47) 463 04 055

Nesna - Barnehageassistent

Kvig Pedersen, Ragnar

15.01.2016 13:48ragnar.kvig.pedersen@studentinord.no (+47) 90 15 84 88

Bodø - Driftstekniker

Kvitting, Anne Jorun

27.01.2016 13:45(+47) 473 17 724

Nesna - Barnehageassistent

Lado, Sarah

21.01.2016 14:16Sarah.Lado@studentinord.no (+47) 74 21 23 08

Namsos - Kontormedarbeider

Langdal, Inger Skjerve

21.01.2016 14:19Inger.Skjerve.Langdal@studentinord.no (+47) 74 08 79 77

Røstad - Barnehagestyrer

Langnes, Ranveig

21.01.2016 20:06Ranveig.Langnes@studentinord.no

Røstad - Pedagogisk leder

Larsen Bente Sofie

20.12.2015 19:08bente.sofie.larsen@studentinord.no (+47) 957 45 340

Bodø - Administrerende direktør

Larsen, Edralin M.

15.01.2016 11:08eml@studentinord.no (+47) 94 17 36 23

Bodø - Renholder, servicemedarbeider

Laxå, Anita

06.01.2016 13:11anita.laxa@studentinord.no

Bodø - Kantineassistent

Lekanger, Mona

18.04.2017 13:28mona.lekanger@studentinord.no (+47) 911 60 536

Bodø - Boligkonsulent

Leverås, Gunn

21.01.2016 20:07Gunn.Leveras@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Lyngås, Emmelin Øwre

27.01.2016 13:39(+47) 958 17 995

Nesna - Pedagogisk leder

Løften Amundsen, Elisabeth

15.01.2016 11:15Elisabeth.Loften.Amundsen@studentinord.no (+47) 41 29 26 61

Bodø - kantineassistent

Løkås, Vivian Lemstad

15.01.2016 13:31Vivian.Lemstad.Lokas@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Løvlimo, Helen Anita

15.01.2016 12:20helen.lovlimo@studentinord.no (+45) 90 40 03 27

Bodø - Barnehageassistent

Mathisen, Laila

21.01.2016 20:08Laila.Mathisen@studentinord.no

Levanger - Kantineassistent

Mellemvik, Irene Margrethe

15.01.2016 12:35irene.mellemvik@studentinord.no (047) 90 11 70 71

Bodø - Barnehagestyrer

Mikkelborg, Eva Torhil

15.01.2016 11:32eva.mikkelborg@studentinord.no (+47) 91 64 82 84

Bodø - Kantineassistent

Munkeby, Silje

21.01.2016 20:10Silje.Munkeby@studentinord.no

Levanger - Kantineassistent

Myhre, Tomas

21.01.2016 14:21Tomas.Myhre@studentinord.no (+47) 957 34 840

Levanger - Vaktmester

Nerdal, Idun Aasjord

21.12.2015 10:10ine@studentinord.no (+47) 93 24 00 03

Bodø - Personalsjef

Nordbakk, Stig Gøran

16.05.2017 13:53stig.nordbakk@studentinord.no 92280785

Levanger / Stjørdal - Driftstekniker

Nordås, Mari Marlene

27.01.2016 13:50(+47) 416 50 367

Nesna - Barnehageassistent

Noremsaune, Tore

21.01.2016 14:22Tore.Noremsaune@studentinord.no (+47) 919 95 814

Steinkjer - Vaktmester

Normann, Jacob

15.01.2016 12:37jno@studentinord.no (+47) 91 85 77 98

Bodø - Administrasjonssjef

Nylund, Lill Heidi

27.01.2016 13:23(+47) 913 172 16

Nesna, kantineassistent

Nystad, Wenche

15.01.2016 14:02wenche.nystad@studentinord.no (+47) 90 40 03 27

Bodø - Barnehageassistent

Olsen, Sandra Granås

21.01.2016 19:59Sandra.Granas.Olsen@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Ovesen, Randi Synnøve

15.01.2016 13:50Randi.Ovesen@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Paulsen, Marte Sund

27.01.2016 13:41(+47) 948 92 115

Nesna - Pedagogisk leder

Pedersen, Kjell

20.12.2015 19:14kjell.pedersen@studentinord.no (+47) 91 64 82 84

Bodø - Kommunikasjonsrådgiver

Pettersen Golmen, Nina

15.01.2016 13:44nig@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Barnehageassistent

Pettersen, Bente

11.08.2016 08:02bente.pettersen@studentinord.no (+47) 95 83 80 48

Bodø - Velferdssjef

Pettersen, Julie Marie

15.01.2016 12:43jup@studentinord.no (+47) 91 54 71 37

Bodø - Kantineassistent

Qvam, Sissel B.

18.04.2017 13:26sissel.qvam@studentinord.no (+47) 913 14 479

Bodø - Markeds- og boligkonsulent

Ramstad, Kari

21.01.2016 14:26Kari.Ramstad@studentinord.no (+47) 934 46 059

Levanger - Barnehagestyrer (Trimia)/Personalkoordinator

Rehtmar, Berit

21.01.2016 20:11Berit.Rehtmar@studentinord.no

Trimia - Barnehageassistent

Rian, Sissel

21.01.2016 14:27Sissel.Rian@studentinord.no (+47) 450 49 882

Namsos/Steinkjer - Studentrådgiver

Salater, Knut

21.01.2016 15:11Knut.Salater@studentinord.no (+47) 945 08 946

Levanger - Kantinebestyrer

Sawa, Elizbieta

27.01.2016 13:51

Nesna - Renholder

Schrøder, Kristin

20.01.2017 08:20kristin.schroder@studentinord.no (+47) 916 79 354

Bodø - Lønns- og regnskapskonsulent

Simonsen, Kari

15.01.2016 13:00kari.simonsen@studentinord.no (+47) 48 00 17 04

Bodø - Pedagogisk leder

Siritap, Mayuree

15.01.2016 13:41Mayuree.Siritap@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kokk

Sivertsen, Hilde

21.01.2016 15:16Hilde.Sivertsen@studentinord.no (+47) 454 44 401

Steinkjer - Barnehagestyrer

Sivertsen, Linn

21.01.2016 20:12Linn.Sivertsen@studentinord.no

Trimia - Pedagogisk leder

Sivertsen, Morten

21.01.2016 15:12Morten.Sivertsen@studentinord.no (+47) 901 44 845

Nordbok - Bokhandler

Sjøholm, Lisa-Mari H

15.01.2016 13:29lhs@studentinord.no

Bodø - Kantineassistent

Skogseth, Johan Petter

21.01.2016 15:13Johan.Petter.Skogseth@studentinord.no (+47) 915 74 466

Nord-Trøndelag - Regionleder

Skår, Monica Skarland

15.01.2016 13:42Monica.Skarland.Skar@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Solbu, Erling Rognes

21.01.2016 13:13ers@studentinord.no (+47) 934 11 149

Nord-Trøndelag - Informasjonsrådgiver

Stakset, Karin

21.01.2016 20:13Karin.Stakset@studentinord.no

Steinkjer - Barnehageassistent

Steen, Karin Hjellupvik

21.01.2016 20:15Karin.Hjellupvik.Steen@studentinord.no

Steinkjer - Kantineassistent

Strømmen, Marit

21.01.2016 20:15Marit.Strommen@studentinord.no

Trimia - Barnehageassistent

Strømsnes, Øystein

15.01.2016 14:05ost@studentinord.no (+47) 92 06 70 13

Bodø - Studentvert

Sund, Helene

21.01.2016 20:16Helene.Sund@studentinord.no

Steinkjer - Kantineassistent

Svaleng, Kristin

27.01.2016 13:36ksv@studentinord.no (+47) 416 50 635

Nesna - Barnehagestyrer

Svendsen, Vegard

15.01.2016 14:01vsv@studentinord.no (+47) 90 40 03 27

Bodø - Førskolelærer

Swan, Anne Kari

21.01.2016 20:17Anne.Kari.Swan@studentinord.no

Trimia - Pedagogisk leder

Sætervik, Randi Synnøve

21.04.2016 14:36rss@studentinord.no (+47) 929 42 322

Namsos - Kontormedarbeider

Thomassen, Lisbeth Vistven

21.01.2016 15:17Lisbeth.Thomassen@studentinord.no (+47) 901 08 343

Steinkjer - Boligkonsulent / Nordbok

Thorsen, Finn Roar

21.01.2016 15:18Finn.Roar.Thorsen@studentinord.no (+47) 913 66 739

Levanger - Økonomikonsulent

Thorsø, Mats

21.01.2016 20:18Mats.Thorso@studentinord.no

Trimia - Barnehagelærer

Tikhomirova, Zhanna

15.01.2016 14:04Zhanna.Thikhomirova@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Barnehageassistent

Trøbakk, Anne Berit

21.01.2016 20:18Anne.Berit.Trobakk@studentinord.no

Steinkjer - Barnehageassistent

Utheim, Ragnhild Mari

15.01.2016 13:52Ragnhild.Utheim@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Valle, Svein

15.01.2016 13:59Svein.Valle@studentinord.no (+47) 41 25 86 25

Bodø - Studentprest

Vollan, Anne Marit

15.01.2016 10:58avo@studentinord.no (+47) 90 36 88 48

Bodø - Førskolelærer

Waldemarsen, Rikke

24.06.2016 08:34rikke.waldemarsen@studentinord.no (+47) 95 75 27 06

Bodø - Kantinesjef

Zaininger, Gerald

15.01.2016 11:35Gerald.Zaininger@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kokk

von Heimburg, Ingrid

21.01.2016 20:19Ingrid.von.Heimburg@studentinord.no

Trimia - Barnehageassistent