w

Ansatte / kontakt oss

Alstad, Ingunn Tannvik

21.01.2016 13:54Ingunn.Tannvik.Alstad@studentinord.no (+47) 901 72 778

Stjørdal - Kantinebestyrer

Alstad, Karen

21.01.2016 13:56Karen.Alstad@studentinord.no

Stjørdal - Kokk

Andersson, Ann-Britt

21.01.2016 19:51Ann-Britt.Andersson@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Bakkan, Lillian Vangstad

06.10.2017 10:10lillian.vangstad.bakkan@studentinord.no (+47) 945 08 953

Steinkjer - Kantinebestyrer

Barstad, Anne Mari Holundmo

21.01.2016 13:34Anne.Mari.Barstad@studentinord.no (+47) 901 37 118

Levanger/Stjørdal - Boligkonsulent

Bhellay, Karamijit

15.01.2016 12:45Karamjit.Bhellay@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Barnehageassistent

Bjertnes, Gisle

21.01.2016 13:59Gisle.Bjertnes@studentinord.no

Levanger - Kokk

Bones, Marthe

21.01.2016 19:55Marthe.Bones@studentinord.no

Steinkjer - Pedagogisk leder

Brattli, Jill Britt

15.01.2016 12:39Jill.Britt.Brattli@studentinord.no (+47) 48 20 76 43

Bodø - Kantineassistent

Brekk, Kari Anne Monsen

21.01.2016 20:09Anne.Kari.Monsen.Brekk@studentinord.no

Steinkjer - Barnehageassistent

Buchmann, Renate

27.01.2016 13:37renate.buchmann@studentinord.no (+47) 979 47 986

Nesna - Pedagogisk leder

Buschmann, Michelle

27.01.2016 13:47michelle.buschmann@studentinord.no (+47) 978 75 225

Nesna - Barnehageassistent

Carino, Gizelle

21.01.2016 19:57Gizelle.Carino@studentinord.no

Levanger - Renholder

Dahl, Truls

27.01.2016 13:52truls.dahl@studentinord.no (+47) 958 68 011

Nesna - Studentrådgiver

Dreyer, Lisa-Christin

18.10.2017 07:36lisa.christin.dreyer@studentinord.no

Mo i Rana - Kantineassistent

Dypvik, Stine Marion

15.01.2016 13:57stine.dypvik@studentinord.no (+47) 91 67 06 96

Bodø - Renholdsleder

Eikrem, Renate Nyborg

26.02.2016 11:03renate.eikrem@studentinord.no (+47) 975 89 486

Stjørdal - Studentrådgiver

Evjen, Ann-Kristin

13.01.2016 11:26ann-kristin.evjen@studentinord.no (+47) 90 06 66 57

Bodø - Nestleder kantine

Furuhagen, Teresame

24.07.2017 09:14TSF@studentinord.no (+47) 47 76 04 47

Bodø - renholder

Gravseth, Edel

21.01.2016 14:01Edel.Gravseth@studentinord.no (+47) 945 08 955

Namsos - Kantinebestyrer

Grøtan, Kirsti

21.01.2016 14:02Kirsti.Grotan@studentinord.no (+47) 99 39 68 47

Levanger - Studentrådgiver

Gudding, Aud

21.01.2016 20:01Aud.Gudding@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Guite, Mang Dal

21.01.2016 20:01Mang.Dal.Guite@studentinord.no

Levanger - Renholder

Gullesen, Håvard

15.01.2016 12:22Havard.Gullesen@studentinord.no (+47) 41 50 34 35

Mo i Rana - Kantineleder

Gundersen, Armela

15.01.2016 11:02arg@studentinord.no (+47) 90 36 88 48

Bodø - Barnehageassistent

Haglund, Anne Grete

21.01.2016 20:02Anne.Grete.Haglund@studentinord.no

Røstad - Pedagogisk leder

Hakvåg, Lillian

17.04.2018 14:04lillian.hakvag@studentinord.no (+47) 468 99 372

Bodø - Renholder

Haugen, Gunn Jorun

16.10.2017 14:26gunn.haugen@studentinord.no

Stjørdal - Kokk

Havig, Kirsti Anita

15.01.2016 13:05kah@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Pedagogisk leder

Hegland, Magnar

21.01.2016 14:05Magnar.Hegland@studentinord.no (+47) 900 34 058

Namsos - Vaktmester

Hegseth Stamnes, Bente

20.03.2018 08:22bente.hegseth.stamnes@studentinord.no (+47) 901 72 778

Stjørdal - Kokk

Hervik, Thomas Nesjan

06.10.2017 10:09thomas.n.hervik@studentinord.no

Levanger - kokk

Hesby, Elise Martine

16.10.2017 14:33elise.m.hesby@studentinord.no

Steinkjer - barnehageassistent

Hestnes, Merete

21.01.2016 20:03Merete.Hestnes@studentinord.no

Røstad - Barnehagelærer

Hines, Silja

27.01.2016 13:34silja.brita.hines@studentinord.no (+47) 415 47 851

Nesna - Renholder og kantineassistent

Holte Os, Steinar

11.04.2018 10:16steinar.os@studentinord.no (+47) 913 76 038

Bodø - Driftsktekniker

Hopmo, Jan Håvar

21.01.2016 14:10Jan.Havar.Hopmo@studentinord.no (+47) 909 10 521

Trøndelag - Boligkoordinator

Humstad, Heidi

15.01.2016 11:40heh@studentinord.no (+47) 90 36 97 10

Bodø - Pedagogisk leder

Hunstad, Andreas Nikolai

06.01.2016 13:10Andreas.Hunstad@studentinord.no

Bodø - Assistent Studentongan

Hunstad, Anniken

15.01.2016 11:00anh@studentinord.no (+47) 90 40 03 27

Bodø - Pedagogisk leder

Hunstad, Marianne Grenheim

29.06.2016 10:18mhu@studentinord.no (+47) 97 06 99 39

Bodø - Lønn- og regnskapskonsulent

Høyslo, Anne

21.01.2016 20:05Anne.Hoyslo@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Isaksen, Eva

15.01.2016 11:19eis@studentinord.no (+47) 90 36 97 10

Bodø - Barnehageassistent

Jensen Rødberg, Bente

15.01.2016 11:06ber@studentinord.no (+47) 90 36 99 02

Bodø - Pedagogisk leder

Jensen, Geir Abel

20.12.2015 19:10geir.abel.jensen@studentinord.no (+47) 90 16 00 56

Bodø - Bolig- og eiendomssjef

Johansen, Line

20.12.2015 19:12line@studentinord.no (+47) 464 33 345

Bodø - Markeds- og kommunikasjonsrådgiver

Johnsen, Svein Tore

15.01.2016 14:00svein.tore.johnsen@studentinord.no (+47) 91 86 44 82

Bodø - Driftsleder

Jom, Jonas

15.01.2016 12:41jonas.jom@studentinord.no (+47) 97 14 84 23

Bodø - Driftstekniker

Jotun, Monica

15.01.2018 14:52monica.jotun@studentinord.no (+47) 450 22 276

Bodø - Boligkonsulent

Juberg, Riina

21.01.2016 14:13Riina.Juberg@studentinord.no (+47) 901 44 845

Levanger - Kontormedarbeider Nordbok

Jørgensen, Marit-Helen

15.01.2016 13:39marit.jorgensen@studentinord.no (+47) 90 36 99 02

Bodø - Barnehageassistent

Karlsen, Ane

07.06.2018 14:49ane.karlsen@studentinord.no (+47) 974 04 626

Bodø - Markeds- og kommunikasjonsrådgiver

Karlsen, Mari-Ann

15.01.2016 13:33Mari-Ann.Karlsen@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Kirkhus, Ingvild

15.01.2016 12:24Ingvild.Kirkhus@studentinord.no (+47) 47 38 91 11

Bodø - Studentrådgiver

Kristoffersen, Evy Linda

15.01.2016 11:34Elk@studentinord.no

Bodø - Barnehageassitent

Kummernes, Cecilie

27.01.2016 13:43cecilie.nersund.kummernes@studentinord.no (+47) 463 04 055

Nesna - Barnehageassistent

Kvig Pedersen, Ragnar

15.01.2016 13:48ragnar.kvig.pedersen@studentinord.no (+47) 90 15 84 88

Bodø - Driftstekniker

Lado, Sarah

21.01.2016 14:16Sarah.Lado@studentinord.no (+47) 74 21 23 08

Namsos - Kontormedarbeider

Langdal, Inger Skjerve

21.01.2016 14:19Inger.Skjerve.Langdal@studentinord.no (+47) 908 69 651

Røstad/Trimia - Barnehagestyrer

Langnes, Ranveig

21.01.2016 20:06Ranveig.Langnes@studentinord.no

Røstad - Pedagogisk leder

Larsen Bente Sofie

20.12.2015 19:08bente.sofie.larsen@studentinord.no (+47) 957 45 340

Bodø - Administrerende direktør

Larsen, Edralin M.

15.01.2016 11:08eml@studentinord.no (+47) 94 17 36 23

Bodø - Renholder, servicemedarbeider

Laxå, Anita

06.01.2016 13:11anita.laxa@studentinord.no

Bodø - Kantineassistent

Leverås, Gunn

21.01.2016 20:07Gunn.Leveras@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Lyngås, Emmelin Øwre

27.01.2016 13:39emmelin.lyngas@studentinord.no (+47) 958 17 995

Nesna - Pedagogisk leder

Løften Amundsen, Elisabeth

15.01.2016 11:15Elisabeth.Loften.Amundsen@studentinord.no (+47) 41 29 26 61

Bodø - kantineassistent

Løkås, Vivian Lemstad

15.01.2016 13:31Vivian.Lemstad.Lokas@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Løvlimo, Helen Anita

15.01.2016 12:20helen.lovlimo@studentinord.no (+45) 90 40 03 27

Bodø - Barnehageassistent

Mellemvik, Irene Margrethe

15.01.2016 12:35irene.mellemvik@studentinord.no (047) 90 11 70 71

Bodø - Barnehagestyrer

Mikkelborg, Eva Torhil

15.01.2016 11:32eva.mikkelborg@studentinord.no (+47) 91 64 82 84

Bodø - Kantineassistent

Munir, Assad

15.01.2018 14:49assad.munir@studentinord.no (+47) 401 91 846

Bodø - Boligkonsulent

Myhre, Tomas

21.01.2016 14:21Tomas.Myhre@studentinord.no (+47) 957 34 840

Levanger - driftstekniker

Nerdal, Idun Aasjord

21.12.2015 10:10ine@studentinord.no (+47) 93 24 00 03

Bodø - Personalsjef

Nordbakk, Stig Gøran

16.05.2017 13:53stig.nordbakk@studentinord.no (+47) 922 80 785

Levanger / Stjørdal - Driftstekniker

Noremsaune, Tore

21.01.2016 14:22Tore.Noremsaune@studentinord.no (+47) 919 95 814

Steinkjer - driftstekniker

Normann, Jacob

15.01.2016 12:37jno@studentinord.no (+47) 91 85 77 98

Bodø - Administrasjonssjef

Nystad, Wenche

15.01.2016 14:02wenche.nystad@studentinord.no (+47) 90 40 03 27

Bodø - Barnehageassistent

Obligar Jørgensen, Emy

02.05.2018 12:31eoj@studentinord.no (+47) 477 60 477

Bodø - Renholder

Olsen, Sandra Granås

21.01.2016 19:59Sandra.Granas.Olsen@studentinord.no

Røstad - Barnehageassistent

Ovesen, Randi Synnøve

15.01.2016 13:50Randi.Ovesen@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Pettersen Golmen, Nina

15.01.2016 13:44nig@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Barnehageassistent

Pettersen, Bente

11.08.2016 08:02bente.pettersen@studentinord.no (+47) 95 83 80 48

Regionsjef Nordland

Pettersen, Julie Marie

15.01.2016 12:43jup@studentinord.no (+47) 91 54 71 37

Bodø - Kantineassistent

Ramberg, Mari Sund

09.10.2017 12:39mari.sund.ramberg@studentinord.no

Steinkjer - barnehagelærer

Ramstad, Kari

21.01.2016 14:26Kari.Ramstad@studentinord.no (+47) 934 46 059

Levanger - Personal- og barnehagekoordinator

Rehtmar, Berit

21.01.2016 20:11Berit.Rehtmar@studentinord.no

Trimia - Barnehageassistent

Rian, Sissel

21.01.2016 14:27Sissel.Rian@studentinord.no (+47) 450 49 882

Namsos/Steinkjer - Studentrådgiver

Rødsand, Mona

18.04.2017 13:28mona.rodsand@studentinord.no (+47) 911 60 536

Bodø - Boligkonsulent

Salater, Knut

21.01.2016 15:11Knut.Salater@studentinord.no (+47) 945 08 946

Levanger - Kantinebestyrer

Samuelsen, Kurt Ronny

03.10.2017 08:26Kurt.Ronny.Samuelsen@studentinord.no (+47) 975 69 511

Bodø - Driftstekniker

Schrøder, Kristin

20.01.2017 08:20kristin.schroder@studentinord.no (+47) 916 79 354

Bodø - Lønns- og regnskapskonsulent

Simonsen, Kari

15.01.2016 13:00kari.simonsen@studentinord.no (+47) 48 00 17 04

Bodø - Pedagogisk leder

Siritap, Mayuree

15.01.2016 13:41Mayuree.Siritap@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kokk

Sivertsen, Hilde

21.01.2016 15:16Hilde.Sivertsen@studentinord.no (+47) 454 44 401

Steinkjer - Barnehagestyrer

Sivertsen, Linn

21.01.2016 20:12Linn.Sivertsen@studentinord.no

Trimia - Pedagogisk leder

Sivertsen, Morten

21.01.2016 15:12Morten.Sivertsen@studentinord.no (+47) 901 44 845

Nordbok - Bokhandler

Skevik, Lise Iren

30.10.2017 13:38lise.iren.skevik@studentinord.no

Levanger - kantineassistent

Skogseth, Johan Petter

21.01.2016 15:13Johan.Petter.Skogseth@studentinord.no (+47) 915 74 466

Regionsjef Trøndelag

Skår, Monica Skarland

15.01.2016 13:42Monica.Skarland.Skar@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Solbu, Erling Rognes

21.01.2016 13:13ers@studentinord.no (+47) 934 11 149

Trøndelag - markeds- og kommunikasjonsrådgiver

Stakset, Karin

21.01.2016 20:13Karin.Stakset@studentinord.no

Steinkjer - Kantineassistent

Strømmen, Marit

21.01.2016 20:15Marit.Strommen@studentinord.no

Trimia - Barnehageassistent

Strømsnes, Øystein

15.01.2016 14:05ost@studentinord.no (+47) 92 06 70 13

Bodø - Studentvert

Svaleng, Kristin

27.01.2016 13:36ksv@studentinord.no (+47) 416 50 635

Nesna - Barnehagestyrer

Svendsen, Vegard

15.01.2016 14:01vsv@studentinord.no (+47) 90 40 03 27

Bodø - Førskolelærer

Swan, Anne Kari

21.01.2016 20:17Anne.Kari.Swan@studentinord.no

Trimia - Pedagogisk leder

Thomassen, Lisbeth Vistven

21.01.2016 15:17Lisbeth.Thomassen@studentinord.no (+47) 901 08 343

Steinkjer - Bolig-konsulent / Nordbok

Thorsen, Finn Roar

21.01.2016 15:18Finn.Roar.Thorsen@studentinord.no (+47) 913 66 739

Levanger - Økonomikonsulent

Thorsø, Mats

21.01.2016 20:18Mats.Thorso@studentinord.no

Trimia - Barnehagelærer

Tikhomirova, Zhanna

15.01.2016 14:04Zhanna.Thikhomirova@studentinord.no (+47) 90 36 88 60

Bodø - Barnehageassistent

Trøbakk, Anne Berit

21.01.2016 20:18Anne.Berit.Trobakk@studentinord.no

Steinkjer - Barnehageassistent

Utheim, Ragnhild Mari

15.01.2016 13:52Ragnhild.Utheim@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kantineassistent

Valle, Svein

15.01.2016 13:59Svein.Valle@studentinord.no (+47) 41 25 86 25

Bodø - Studentprest

Veimo, Bente Lise

21.01.2016 13:58bente.lise.veimo@studentinord.no (+47) 468 28 813

Levanger - Renholdsansvarlig

Vollan, Anne Marit

15.01.2016 10:58avo@studentinord.no (+47) 90 36 88 48

Bodø - Førskolelærer

Waldemarsen, Rikke

24.06.2016 08:34rikke.waldemarsen@studentinord.no (+47) 95 75 27 06

Bodø - Kantinesjef

Welde Jensen, Christian

20.02.2018 12:47christian.welde.jensen@studentinord.no (+47) 482 71 251

Bodø - IT-tekniker

Zaininger, Gerald

15.01.2016 11:35Gerald.Zaininger@studentinord.no (+47) 91 55 58 74

Bodø - Kokk

von Heimburg, Ingrid

21.01.2016 20:19Ingrid.von.Heimburg@studentinord.no

Trimia - Barnehageassistent